Tento podzim a zimu se oblečte do zvířecích vzorů

Kategorie
 
 
 
 
 

Tento podzim a zimu se oblečte do zvířecích vzorů

Animal instinct... To je první slovní spojení, které uvidíte, když si otevřete rubriku podzim/zima 2018 v nejznámějším módním časopise na světě. Do češtiny bychom to mohli lehce přeložit jako zvířecí instinkt. Vzory jako gepard, leopard, tygr, zebra a mnohé další budou hitem této nadcházející sezóny. Fantastické, téměř realistické provedení kožichů, kabátů, svetrů, triček nebo šatů, budou slušet každé z nás. Toužíte v sobě odhalit šelmu? Určitě ve vás dříme jako v každé ženě.   

Vsaďte na různé vzory a barvy. Nebojte se všelijakých provedení, obohaťte svůj šatník o krásné kousky, které rozhodně využijete na vícero způsobů. Pokud se chcete stát královnou každé party, vyberte si šaty s leopardím nebo zebřím vzorem, které máme dostupné i v našem e-shopu TENZEBRA. Mini šaty s trendy rolákovým límcem zaujmou svým střihem a přiléhavým materiálem každého, kdo vás uvidí. Královna k dokonalým šatům přirozeně potřebuje i vhodnou obuv. Černé lodičky nebo sandálky budou v tomto případě nejlepší volbou. K tomu clutch kabelku do ruky a můžete vyběhnout do světa! Pokud jste se vydaly na party v šatech se zvířecím vzorem, zvolte černé nebo hnědé kouřové líčení. Černé linky a dokonale vystínované oči k tomuto outfitu dokonale sednou. 

Do běžných sychravých dní si obstarejte kožich nebo kabát se zvířecím vzorem. Buďte eko, vždyť už dávno neplatí, že to nejkrásnější se skrývá v pravé kůži. V duchu šetření bohatstvím našeho světa se vám nabízí různé materiály a střihy. Od pršiplášťů přes klasické baloňáky, bombery až po koženku nebo ,,kožich“... to vše můžete mít a vězte, že budete mimořádně trendy. Fantazii se meze nekladou. Tvořte, kombinujte a využívejte přírodní vzory inspirované našimi zvířecími přáteli. 
 

Pokud jde o barvy, nejen klasická zvířecí provedení budou in. Dokonce i ta méně tradiční zaujmou. Pokud vás láka tmavomodrá, ostrá červená nebo žlutá, nebojte se po nich sáhnout. Tento podzim a zimu se v oblasti zvířecích vzorů může opravdu vše. Vracejí se i ,,hadí holiny“. V roce 2000 zaznamenal tento trend obrovský úspěch. O 18 let později se vrátil opět mezi nás, abychom se pokochaly jeho vylepšením. Holinky, polobotky, kozačky s otevřenou špičkou. Ať už si pořídíte tenoučké jehly nebo silnější podpatky, budete velmi in. Hodí se například k již vzpomínanému kabátu, bomberke nebo kožichu. Ladit však budou i k mini šatům se zebřím vzorem jako i ke koženkové sukni. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze