Prožijte první rande, na které jen tak nezapomenete

Kategorie
 
 
 
 
 

Prožijte první rande, na které jen tak nezapomenete

Prožijte první rande, na které jen tak nezapomenete

Jaké bylo vaše první rande? Jak jste prožily tu pověstnou chvilku, kdy jste byly se svým miláčkem poprvé na romantické schůzce? Nebo vás první plánované setkání teprve čeká? Pokud si nejste jistá, co si na takovou schůzku obléct, nebo kam zajít, nepřestávejte číst. U nás v TENZEBRA chceme, abyste se nejen krásně oblékaly, ale i se tak cítily.  

Romantická krajka nebo květovaný vzor nikdy nezklamou. Na romantické rande není nic vhodnějšího než šaty, ať už přiléhavého nebo volného střihu, zdobené květinami nebo krajkou. Ideální barva v tomto případě neexistuje, i když by se mohlo zdát, že růžové nebo červené květy jsou nejkrásnější. K blondýnkám se spíše hodí modré nebo růžové odstíny. Zrzky mohou vsadit na zelenou nebo tyrkysovou barvu, která krásně rozjasní jejich pleť a dodá vlasům šmrnc. Brunetky a tmavovlásky se budou cítit nejlépe ve světlých barvách, jakými jsou béžová/krémová či bílá.

Kromě šatů můžete sáhnout i po sukních. Krásné střihy, například i v retro provedení s puntíky nebo jednobarevné... Všechny jsou krásné, ba co víc. Mimořádně ženské. Nejkrásnějším střihem jsou samozřejmě sukně do pasu.

Buďte stylová a k šatům slaďte lodičky. I když se nám to nelehce poslouchá, většina mužů ráda vidí v letním, jarním a podzimním období na ženách spíše tenčí podpatky. Hravé motivy jako srdíčka, kvítky nebo různé crazy nápisy, se nikdy neomrzí a podtrhnou váš celkový look. Na prvním rande byste měla být svůdná, hravá a dívčí. Muži rádi dobývají, proto je dobré, když mají pocit, že mají co dočinění se sebevědomou ženou, ale na druhé straně i s hravým děvčátkem. Během teplejších dní můžete sáhnout i po sexy sandálkách na podpatku s řemínkem okolo kotníku. Ty jsou mimořádně trendy už mnoho let, hodí se ke všemu a působí flirtujícím dojmem. Díky tomuto kousku budete hvězda.

Outfit máme vyřešený, ptáte se však, co na vašem prvním plánovaném setkání neudělat? Určitě se netvařte až příliš nad věcí. Muž, který se vám líbí, má srdce na dlani a snaží se na vás zapůsobit. Oceňte to. Oplaťte mu snahu, buďte laskavá, milá. Dejte mu šanci.

Pokud jde o vhodné místo, každý pár má něco svého. Maniaci do turistiky se spolu půjdou projít do hor. Milovníci tvořivých prací si rádi vyjdou na hodinu keramiky, a milovníci prokrastinace si zase rádi posedí u vínka, dobrém jídle a skvělém filmu. Věřte nebo ne, kino není žádné klišé. A ani dobrá večeře ještě nikomu neuškodila. Nebo to udělejte jako v romantickém filmu z 50. let - oblečte si krásnou retro sukni, pletený svetřík a vyrazte na pouť za doprovodu pořádně nadýchané a sladké cukrové vaty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze