Cool fotky, které dostanou každého?

Kategorie
 
 
 
 
 

Cool fotky, které dostanou každého?

Cool fotky, které dostanou každého?

Cool fotky, které dostanou každého? Udělejte si sexy selfie ze správného úhlu!  Odkud vlastně přišel pojem selfie? Samozřejmě z Ameriky. Slovník říká, že jde o fotku, na níž vyfotografujete sami sebe, například pomocí smartphonu. Přesně tak. Dnes je skutečně jednoduché vyfotit sama sebe, stačí vám k tomu mobil a dobrý filtr či úhel pohledu. Jaké jsou ty nejcoolovější fotky, na kterých vyniknou vaše přednosti a negativa zaniknou? Buďte hravá a flirtujte! Vaše fotografie tak může zaujmout mnohem větší množství lidí, než jste si myslela. Velké oči, našpulené rty či vyplazený jazyk- to vše jsou hravá a tak trochu rebelská gesta, která se dnes nosí. Výhoda selfie je také v tom, že si sama vyberete úhel a profil, ze kterého vypadáte nejlépe.

Mnoho blogerek například nakloní hlavu na bok, čímž se vytvoří tak trochu naivní, dívčí look. Nezapomínejte také na úsměv, na fotce byste se měli alespoň jemně usmívat. Mračení není v kurzu.

Při pořizování selfie se fantazii meze nekladou. Rozhodně nezapomínejte na správný outfit. Nedávno jsme přinesly článek o zvířecích motivech, které budou tento podzim v kurzu. Zebrové šaty, které najdete v našem eshopu TENZEBRA, jsou rozhodně tou správnou volbou. Díky nim budete vypadat na vaší selfie sexy a svůdně. Velmi populární jsou i trička s nápisem. Například tričko s nápisem Good, Queen či Guilty, dokáže vyjádřit váš aktuální pocit a stav. Pokud chcete zazářit, správnou volbou je určitě tričko s nápisem Queen

Neztraťte se ve světě mnoha filtrů, které dnes nabízejí všechny sociální sítě. Facebook, Instagram či Snapchat dávají na výběr z mnoha cool filtrů, nejvíce v kurzu jsou zvířecí motivy, brýle, pihy či velké oči. Pro ty z nás, kterým příroda nenadělila velké očka, je tento filtr jako stvořený. K němu už tradičně patří změněný hlas, který připomíná milého malého človíčka a tak trochu i čipmanka. Díky němu budete neodolatelná a velmi cute (roztomilá J).. Dobře míněná rada však míří k těm z vás, které filtry používají příliš často. Lepší volbou je fotky upravit v postprocese, vytáhnout jas či kontrast, případně změnit barevné tóny. Boom zvířecích filtrů s pěknými psími oušky je sice fajn, ale nikdo se nevydrží dívat na pravidelný přísun fotek v tomto motivu. Pokud se chcete stát influencerkami, měly byste dbát na vyváženost. Méně je někdy více. 

Ptáte se, který úhel je nejzrádnější? Vězte, že pokud se fotíte zespodu, musíte si fotoaparát nastavovat déle. Určitě nechcete mít dvojitou bradu. Tento styl focení se hodí pro dámy, které mají hranatější obličeje či výrazné lícní kosti. Pokud máte oválný obličej, focení zespodu nedoporučujeme. Mohl by vypadat jednolitě a nechtěně tak trochu tlustě. Dobrým prvkem jsou i našpulené či plné rty, no pozor! V poslední době se rozšířily tzv. pusátka (fulllips)- nástroje, pomocí kterých dosáhnete velkého objemu rtů. Nic se nemá přehánět, nechcete přece vypadat jako kačenka. Sexy jsou i zahalené části obličeje, vytvářejí dojem mystičnosti a záhadnosti. Pozor však na přehozené vlasy. Pokud vaše vlasy naschvál při selfie zakrývají část obličeje, v hledáčku by se měla nacházet pouze vaše tvář. Horní část hlavy byste neměli ukazovat, protože přehozené vlasy jsou navrchu rozcuchané a nekontrolovatelné. Obzvláště, pokud jste kudrnatá, víte o čem mluvím. Při selfie se také vždy postavte před velké prosvětlené okno, nebo se foťte přímo v exteriéru. Tmavé světelné podmínky vykouzlí akorát tak kruhy pod očima a další ošklivé věci.

Na závěr ještě jedna malá rada. Ten, kdo vynalezl self stick, byl génius. Chcete selfie  s originálním pozadím (například na svých cestách po exotických zemích), neváhejte sáhnout po této vymoženosti. Díky selfie stick nebudete muset už žádat cizí lidi či turisty o fotografii. 

Zdroj foto: Pinterest  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze