Články

Kategorie
 
 
 
 
 

Cool fotky, které dostanou každého?

Cool fotky, které dostanou každého?

Cool fotky, které dostanou každého? Udělejte si sexy selfie ze správného úhlu!  Odkud vlastně přišel pojem selfie? Samozřejmě z Ameriky. Slovník říká, že jde o fotku, na níž vyfotografujete sami sebe, například pomocí smartphonu. Přesně tak. Dnes je skutečně jednoduché vyfotit sama sebe, stačí vám k tomu mobil a dobrý filtr či úhel pohledu. Jaké jsou ty nejcoolovější fotky, na kterých vyniknou vaše přednosti a negativa zaniknou? Buďte hravá a flirtujte! Vaše fotografie tak může zaujmout mnohem větší množství lidí, než jste si myslela. Velké oči, našpulené rty či vyplazený jazyk- to vše jsou hravá a tak trochu rebelská gesta, která se dnes nosí. Výhoda selfie je také v tom, že si sama vyberete úhel a profil, ze kterého vypadáte nejlépe.

Mnoho blogerek například nakloní hlavu na bok, čímž se vytvoří tak trochu naivní, dívčí look. Nezapomínejte také na úsměv, na fotce byste se měli alespoň jemně usmívat. Mračení není v kurzu.

Celý článek...
 

Tento podzim a zimu se oblečte do zvířecích vzorů

Tento podzim a zimu se oblečte do zvířecích vzorů

Animal instinct... To je první slovní spojení, které uvidíte, když si otevřete rubriku podzim/zima 2018 v nejznámějším módním časopise na světě. Do češtiny bychom to mohli lehce přeložit jako zvířecí instinkt. Vzory jako gepard, leopard, tygr, zebra a mnohé další budou hitem této nadcházející sezóny. Fantastické, téměř realistické provedení kožichů, kabátů, svetrů, triček nebo šatů, budou slušet každé z nás. Toužíte v sobě odhalit šelmu? Určitě ve vás dříme jako v každé ženě.   

Celý článek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze